123sex, xporn, xvideos, vvlx, xhamster, xvideos, pornx, hentai, xnxx, xxx, sex việt, Phim sex,

Genel Kardiyoloji

Genel

Genel Kardiyoloji

Genel Kardiyoloji

Kalp hastalığı, ülkemizde çoğu erkek ve kadın için ciddi bir endişe kaynağıdır ve önde gelen ölüm nedenlerinden biridir. Genel kardiyoloji, kalp hastalığı riski taşıyan kişileri belirlemek, kalp hastalığı olan hastalara bakım sağlamak ve bu kişilerin sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmelerine yardımcı olmak amacını taşır.

Genel kardiyoloji kategorisine girecek durumlar arasında kalp krizi, yüksek tansiyon, anjina, koroner arter hastalığı ve kapak hastalığı gibi durumlar bulunur. Genel kardiyolojide çalışan kardiyologlar, kendilerini, hastalarının kalplerini en iyi şekilde çalışır durumda tutmak için ihtiyaç duydukları tedaviyi ve gelişmiş tedavileri almalarına yardımcı olma konseptine adamıştır. Hastanın kalbinin yardımı hakkında en iyi fikri almasına yardımcı olmak için diğer doktorlar ve diğer alt uzmanlıklarla birlikte çalışmaya ve en son görüntü teknolojisini kullanmaya kararlıdırlar.

Kardiyolog Nedir?

Kardiyologlar, hastanın kalbini izleyen ve bakımını yapan doktorlardır. Yaptıkları işin önemi, işin ne kadar karmaşık olduğu ve işle ilgili potansiyel riskler nedeniyle kardiyologların çok iyi bir eğitime sahip olmaları ve yaptıkları işle ilgili çok fazla deneyime sahip olmalarıyla anlaşılabilir.

Bir kardiyolog, bulunduğu pozisyona gelmek için kapsamlı bir eğitim almalıdır. Eğitimleri altı yıllık tıp fakültesi eğitimi ile başlar. Daha sonra beş yıl kardiyoloji eğitimi alırlar.

Bir kardiyologun aldığı eğitim zamanla eskiyebileceğinden kardiyologların sürekli olarak tazeleme kursları ve eğitimleri almaları gerekmektedir. Tüm bunlar, hastalarına mümkün olan en iyi deneyimi ve en iyi bakımı sağlamalarına yardımcı olmak amacıyla yapılır.

Genel kardiyoloji halk sağlığında önemli bir rol oynar. Kardiyologlar, kalp sorunları olan hastalara yardım etmenin yanı sıra, genel popülasyonun kalp hastalığı riskini en aza indirecek, sağlıklı yaşamı teşvik edecek ve genel popülasyonun ömrünü uzatacak adımlar atmasına yardımcı olmak için tasarlanmış programlar oluşturmak için diğer tıp uzmanlarıyla birlikte çalışır.

Bunu Paylaş :

doc-dr-muhammed-keskin-kimdir

Doç. Dr. Muhammed Keskin

watches replicas.