123sex, xporn, xvideos, vvlx, xhamster, xvideos, pornx, hentai, xnxx, xxx, sex việt, Phim sex,

Hakkımda

Kardiyoloji Uzmanı

Doç. Dr. Muhammed Keskin

Meslek hayatıma 2006 yılında Türkiye 33.sü olarak girdiğim Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başladım. 2012 yılında Tıpta Uzmanlık Sınavında Türkiye 35.si olarak Dr. Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kardiyoloji ihtisasına başladım. İhtisasım boyunca asıl ilgi alanım Girişimsel Kardiyoloji ve damar açma işlemleri oldu ve ciddi sayıda vaka tecrübesi kazandım. İhtisasımın sonunda alanımla ilgili 40’tan fazla uluslararası makalem yayınlanmış oldu ve Türk Kardiyoloji Derneği tarafından yapılan Board Sınavını başarıyla geçtim.

2017 yılında ihtisasımı tamamlayarak Sultan 2. Abdulhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kardiyoloji Uzmanı olarak göreve başladım ve anjiyografik işlemlere bu merkezde devam ettim. 2018 yılında Türk Kardiyoloji Derneği tarafından yapılan seçimlerde ‘En Başarılı Genç Kardiyolog’ ödülüne layık görüldüm. 2019 yılında Avrupa Kardiyoloji Derneği (ESC) tarafından ‘Bilimsel Mükemmellik’ alanında verilen Fellow ünvanına layık görüldüm ve 2020 yılında Doçent Dr. Ünvanını aldım. 2021 Yılında Anjiyografi ve Girişimsel Kardiyoloji Cemiyeti (SCAI) tarafından ‘Girişimsel Kardiyoloji’ alanında verilen Fellow ünvanına layık görüldüm. 

Uluslararası pek çok çalışmaya (RELAX2, REPEAT,TARF, TEK-HARF PARAGON, AID-AF) yürütücü veya baş yürütücü olarak katıldım. Uluslararası indekslere sahip yayın sayım:126, atıf sayım:200, h-indeksim: 22, i10 indeksim: 44’tür.

2021 Yılında Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne Öğretim Üyesi ve Dekan Yardımcısı olarak atandım ve Feneryolu adresindeki muayenehanemde hasta kabulüne devam ediyorum.

Mesleki Üyelikler

Doç. Dr. Muhammed Keskin

“Kalp sağlığınız için genetiğiniz önemli olsa da yaşam tarzınız daha önemlidir.”

Kalp Sağlığı ve Hastalıkları

Uzmanlık Alanlarım

Kalp sağlığımızı korumak yaşam tarzımızda yapılacak küçük değişimler ile bir çok hastalığın önüne geçmek mümkün. Güncel ve yeni nesil kardiyoloji işlemleri ile yaşam kalitenizi arttırın.

İlgi Alanlarım

Güncel ve yeni nesil Girişimsel Kardiyoloji işlemleriyle kalp damar tıkanıklıkları erkenden tespit edilip balon/stent teknikleriyle açılabilmektedir. Bununla birlikte aterosklerozun neden olduğu diğer damar tıkanıklıkları (şah damarı ve bacak damarları) da başarılı bir şekilde açılabilmekte ve hayati fonksiyonların yeniden kazanılması sağlanabilmektedir. Ciddi aort kapak darlığında TAVİ işlemiyle ameliyatsız yeni nesil kapaklar yerleştirilebilmekte ve hastalar konforlu bir biçimde günlük hayatına dönebilmektedir. Kalp zarı defektleri (ASD, VSD, PFO) girişimsel olarak yeni nesil teknolojik cihazlarla kapatılabilmektedir. Güncel kalp yetersizliği tedavileriyle hastaların yaşam süresi daha uzun ve konforlu hale getirilebilmekte ve yeni nesil kalp pilleri (ICD, CRT-D) ile bu hastalardaki ani ritim bozukluğunun önüne geçilebilmektedir. Kalp ritminde yavaşlama (AV Blok) olan hastalara kalp ritmini devam ettiren piller (Pacemaker) takılarak kalp ritmi koruma altına alınabilmektedir. 

Bilimsel Yayınlarım

1.    Keskin M. Alper AT, Türkkan C. Çok Sebepli Uzamış QT’nin Başarılı ve Aşamalı Tedavisi. 2. Türk Kardiyoloji Derneği Kardiyobahar Kongresi (2015-Kıbrıs) 
2.    Keskin M. Bozbay M. Myocardial Rupture Accompanying retrograde coronary-aortic dissection. 2. Türk Kardiyoloji Derneği Kardiyobahar Kongresi (2015-Kıbrıs) 
3.    Keskin M, Hayıroğlu M, Tanık O. Acute Myocardial Infarction And Ischemic Stroke Togetherness Due To Marijuana Abuse In An Adolescent. 2. Türk Kardiyoloji Derneği Kardiyobahar Kongresi (2015- Kıbrıs) 
4.    Keskin M, Bozbay M, Kayacıoğlu İ. Rüptüre sağ koroner arter anevrizması ile seyreden Behçet Hastalığı 2. Türk Kardiyoloji Derneği Kardiyobahar Kongresi (2015-Kıbrıs)

Kalp sağlığı ile ilgili tüm merak edilenleri cevapladığımız YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın...

Kalp krizi, kalp damar tıkanıklığı, kalp yetmezliği ve ritim bozukluğu ile ilgili tüm merak edilen soruları Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz.
Blog

Son Yazılar

Omega-3 Nedir? Ne İşe Yarar?

Omega-3 Nedir? Omega-3, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi ve vücuttaki iltihapların azaltılması gibi temel görevleri bulunan, vücutta

watches replicas.